İzciler Gayrimenkul

BLOG / HABER / DUYURU

2012 YILINDAN GÜNÜMÜZE BAĞLICA

Son yıllarda Ankara'nın en hızlı büyüyen bölgesi olan Bağlıca, etrafında yer alan büyük projelerin de katkısıyla en gözde ilçe olma yolunda ilerliyor. Bu yazımızda Bağlıca'nın 2012 ve 2018 yılları arasında göstermiş olduğu gelişmeden bahsettik.

Henüz İzciler Gayrimenkul olarak buraya gelmeden önce (yıl 2012), oldukça seyrek yapılaşma içerisinde olan bölge şu an binlerce kişinin kullandığı bir caddeye dönüştü.

2012 yılında asfalt dahi atılmamış olan bulvar, bugün yüzlerce aracın kullandığı işlek bir bulvar haline gelmiş bulunmakta.

Etimesgut Bulvarı'nı Bağlıca Bulvarı'na bağlayan bu noktanın 6 yıl içerisinde göstermiş olduğu gelişimi görüyorsunuz.

Ziraat Bankası ve Yunus Market'in olduğu cadde dükkanları, bugün bölgenin en işlek konumu olarak gözümüze çarpmaktadır.

Resmin sol tarafı Başkent Üniversitesi'ne, sağ tarafı Etimesgut merkeze,arka taraf Bağlıca'nın iç bölgesine, ön taraf ise Ümitköy mevkiisine giden yolları göstermektedir.

Eskişehir Yolu'ndan Bağlıca'ya girdiğiniz cadde üzerinde yer alan Bildirici Market'in olduğu dükkanlar, son yıllarda göstermiş olduğu gelişim ile yüzlerce insanın ihtiyaçlarını gördüğü güzel bir nokta haline gelmiştir.

Eskişehir Yolu'na ve Sabancı Bulvarı'na giden bu büyük bulvar, çevre semtlerinde ikamet eden vatandaşların da kullandığı işlek konumda yer almaktadır. Bağlıca'nın son yıllarda göstermiş olduğu hızlı gelişimi gösteren en net fotoğraflardan biridir.

Sağlık ocağının hemen alt tarafının 2012 - 2018 yılları arasında göstermiş olduğu değişimi gösteren bu resim ile, bölgenin kısa vadede hızla değer kazandığına şahit oluyoruz.

Bu resimlerde; Çağdaş Market'in yaklaşık 100 mt. yakınında bulunan ofisimizin yer aldığı Bağlıca Bulvarı'nın 2012 - 2018 yılları arasında göstermiş olduğu gelişimi görmekteyiz.

İlgili Etiketler