İzciler Gayrimenkul

BLOG / HABER / DUYURU

Bağlıca Mahallesi İkiye Ayrılıyor

Ankara Valiliğinin 27.10.2020 tarihli onayı ile Bağlıca; Yeni Bağlıca ve Bağlıca  Mahallesi olarak 2’ye ayrılacak.  7 Mart 2021 tarihinde Muhtarlık ve İhtiyar Heyeti Seçimleri yapılacak.

Yeni Bağlıca Mahallesi’nde ikamet eden vatandaşlar Yeni Bağlıca Mahallesi Muhtarını seçmek için 7 Mart Pazar günü sandığa gidecek. Seçim için aday yarışları da başladı. 12 adayın seçime katılacağı  Yeni Bağlıca Mahallesi Muhtar adayları özellikle sosyal medyada açtıkları profil ve sayfalarla kendilerini tanıtarak seçmenlerden oy istiyor. Yeni Bağlıca Mahallesinin  seçmen kâğıtlarının dağıtımını ise bölünmelerin yapıldığı Bağlıca Mahalle Muhtarı Ayşe Altınışık yapacak.

YENİ BAĞLICA’DA 14 BİN 640 SEÇMEN

Bağlıca ve Yeni Bağlıca Mahallelerindeki toplam nüfusun 37 bin 540 olduğunu belirten Bağlıca Mahallesi Muhtarı Ayşe Altınışık, Yeni Bağlıca Mahallesi’nde yeni muhtarı seçmek için 14 bin 640 seçmenin oy kullanacağını söyledi.

ZİRVE CADDESİ YENİ BAĞLICA’DA

Bağlıca’dan Etimesgut ve Elvankent’e geçiş için yoğun olarak kullanılan Zirve Caddesi ve etrafı da artık Yeni Bağlıca Mahallesi sınırlarına girmiş oldu.

Yeni Bağlıca Mahallesi sınırları haritada gösterildiği gibidir.

Yeni Bağlıca Mahallesi Muhtar adayları tam listesi netleştiğinde sayfamızda  yayınlanacaktır.

İlgili Etiketler