İzciler Gayrimenkul

BLOG / HABER / DUYURU

Etimesgut Belediyesi Devlet Bahçeli Eğitim, Spor ve Yaşam Merkezi Açılıyor

Etimesgut Belediyesi Devlet Bahçeli Eğitim, Spor ve Yaşam Merkezi Açılıyor

Etimesgut Belediyesi tarafından Bağlıca Mahallesi’nde yapılan,  53 bin metrekarelik bir alan üzerine inşa edilen Etimesgut Belediyesi Devlet Bahçeli Eğitim, Spor ve Yaşam Merkezi, 12 Ekim 2019 tarihinde yapılacak olan resmi açılış ile hizmet vermeye başlayacak. Merkez 8 ayrı binadan ve açık spor alanlarından oluşmaktadır. Ankara’daki en büyük ve en kapsamlı spor, aktivite ve eğitim alanı olan merkez, her yaştan insanın faydalanabileceği, güzel zaman geçireceği ve kişisel gelişimi destekleyen eğitimler alabileceği mükemmel bir tesis.

Tesiste; kapalı yüzme havuzu, meslek ve beceri eğitimlerinin verileceği etiSEM binası, 2500 kişilik kapalı spor salonu, 32 kişilik sporcu konaklama tesisi, emekli dinlenme evi, kreş, hanımlar konağı, cami, ampute takımı için idman sahaları, açık basketbol, futbol ve voleybol sahaları, tenis kortları hizmet verecek.

Yaşam Merkezi bünyesinde hizmet verecek olan Etimesgut Belediyesi Sürekli Eğitim ve Uygulama Merkezi (etiSEM) meslek ve beceri edindirme kurs kayıtları da başladı ve kurslarda 14 Ekim 2019 tarihinden itibaren dersler başlayacak. Merkezde; Bilişim Teknolojileri, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, El Sanatları Teknolojisi, Geleneksel Oyunlar ve Zeka Oyunları, Grafik ve Fotoğraf, Halkla ilişkiler ve Organizasyon Hizmetleri, Hasta ve Yaşlı Hizmetleri, Hobi ve Destek Eğitimleri, Kişisel Gelişim ve Eğitim, Muhasebe ve Finansman, Müzik ve Gösteri Sanatları, Sanat ve Tasarım, Sağlık, Seramik ve Cam Teknolojisi ve Yabancı Diller gibi 16 farklı alanda onlarca farklı kurs programı bulunmaktadır. Kurslara katılmak isteyen kişiler; http://etisem.etimesgut.bel.tr adresi üzerinden Kursiyer Girişi ve Kursiyer Kayıt Sistemi menüsünden kayıt yaptırabilirler.

İlgili Etiketler