İzciler Gayrimenkul

İZCİLER HAKKINDA

İzciler Gayrimenkul 1998 den beri Ankara'nın en çok kazandıran gayrimenkul firması olmaya devam ediyor. Yatırımcısının bütçesini temelden etkileyecek olan makroekonomik göstergeleri ve piyasalardaki dalgalanmanın yönünü ...

25 YILLIK TECRÜBE

İzciler Gayrimenkul olarak, 1998’dan bu yana sürdürdüğümüz dürüst hizmet anlayışı, müşterilerimizin yatırım yapma planları için gösterdiğimiz titizlik ve yarının gelecek vadeden yatırımlarını bulma konusunda attığımız isabetli adımlarla, emlak ve gayrimenkul sektörünün aranan isimlerinden biri haline geldik. Bu zamana kadar oluşturmuş olduğumuz tecrübemizle her geçen gün daha fazla hayata dokunmak ve daha fazla gelecek hayalini gerçeğe dönüştürmek için canla başla çalışmaya devam ediyoruz.

 
TAPULU ARSALAR

Müşterilerimize sunduğumuz bölgeleri uzun süren araştırmalar sonucu, bölge belediyeleri, şehir planlamacıları ve yatırım uzmanları yardımıyla büyük bir titizlikle seçiyoruz. Hem aldığı arsa üzerine hemen ev yaparak oturmak isteyenler, hem de arsasını uzun vadeli yatırım aracı olarak kullanmayı planlayan müşterilerimizin çıkarları için en doğru arsa seçimlerini yapıyoruz. İzciler Gayrimenkul olarak imarlı arsalarımızı ilgili tapu müdürlüklerimiz vasıtasıyla "Hemen Tapu Teslim" etme satış yöntemiyle satıyoruz.

 
GERİ SATIN ALIM GARANTİSİ

İzciler Gayrimenkul'den yatırım yapmış müşterilerimizin sahip oldukları arsayı satmak istediklerinde de yanındayız. Günün değerinde iade alma garantisi ile “ya nakite ihtiyacım olursa?” sorunuza cevap veriyoruz. Bugüne kadar edindiğimiz memnun müşterilerimiz ile size gönül rahatlığını garanti ediyoruz.

 
TÜRKİYE’NİN TEK KURUMSAL ARSA OFİSİ

Sektörde yerleşmiş birçok ezber bozan bakış açımızla “Arsa”yı temel yatırım araçlarından biri haline getirmeyi hedeflememizin yanı sıra, inşaat sektöründe de “Yenileşimci” düşüncemizle yeni bir soluk olma yolunda hızla ilerlemekteyiz. Tüm arsalarımız; bölge belediyeleri, şehir planlamacıları ve profesyonel yatırım uzmanlarının hazırladığı tüm planların tamamlanmasının ardından satılmakta ve arsa alan müşterilerimize arsalarını diledikleri zaman yüksek getirilerle satabilmeleri için destek vermekteyiz.

 
BİZDE KAPORANIZ YANMAZ !

Müşteri memnuniyeti esaslı çalışma politikamız, attığı her adımda bize güvenen insanların tekrar tekrar bizi tercih etmesini sağladı. Bizde "Kaporan Yandı" olmaz. Satış işlemi gerçekleşene kadar vazgeçmeniz durumunda kaporanız iade edilir.

 
KISA VADEDE KAZANÇ SAĞLAYAN YATIRIMLAR!

Aldığınız arsaların belediye, tapu ve kadastro bilgilerinin teyitlerini gönül rahatlığıyla tüm resmi kurumlardan yapabilir, güvenilir hizmet anlayışımızın en önemli ilkemiz olduğuna şahit olabilirsiniz. maksimüm 5 yılda yatırımınızın karşılığını görebileceğiniz projeler hazırlar, emin adımlarla büyümenizi destekleriz.